Priebeh výsadby


  • Záhradu na kľúč, návrh a riešenie umiestnenia jednotlivých prvkov malej architektúry – pergoly, altánku, ohniska resp. záhradného krbu, jazierka, bazénu, chodníčkov, dlažieb i detského ihriska, s výberom vhodných okrasných drevín, položením trávneho koberca a s automatickou závlahou Vám vyhotovíme kompletne.
  • Naše služby poskytujeme súkromným osobám aj firmám na základe objednávky. Stačí nám zavolať alebo poslať e-mail, že máte záujem o štúdiu sadovníckych úprav pre Vašu záhradu či firmu. My si s Vami dohodneme stretnutie priamo na riešenom pozemku.
  • V prípade Vášho záujmu o naše služby, je potrebné z Vašej strany presne špecifikovať o aký rozsah prác máte záujem, či si želáte projekt sadovníckych úprav s realizáciou, rekonštrukciu záhrady, alebo založenie trávnika s výsadbou rastlinného materiálu podľa Vášho želania a pod.
  • Na základe Vašej požiadavky vypracujeme cenovú ponuku sadovníckych prác. Cena realizácie je závislá na rozlohe, celkovom riešení situácie záhrady a použitého stavebného a rastlinného materiálu. Presná cena sa dá určiť na základe vypracovaného projektu.